آموزش نصب و راه اندازی اولیه دوربین هوشمند شیائومی mi home

آموزش نصب و راه اندازی اولیه دوربین هوشمند شیائومی mi home

در ابتدا به یک تلفن هوشمند با سیستم عامل اندروید و یا ios و یک مودم wifi نیاز دارید .

نصب نرم افزار mi home

1-اول از همه ، شما باید برنامه Mi Home را روی تلفن هوشمند خود دانلود و نصب کنید. با استفاده از لینک های زیر می توانید آن را برای Android و iOS بارگیری کنید .

 

دانلو اپلیکیشن mi home برای آیفون.

دانلود اپلیکشن mi home برای اندروید.

 

2-بعد ، برنامه را باز کنید و با اعتبار حساب کاربری Mi خود وارد سیستم شوید. در صورت نداشتن حساب Mi می توانید طریق ایمیل ثبت نام و وارد و سپس وارد شوید.

 

افزودن دستگاه (دوربین) جدید

3-در صفحه بعد ، روی دکمه “+” (Add device) در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. این برنامه اکنون به طور خودکار دوربین شما را جستجو می کند و همان را در بخش “Devices nearby” نمایش می دهد.

با این حال ، اگر زمان زیادی طول کشید یا ناموفق بود ، می توانید گزینه دستی را انتخاب کنید و مدل دوربین خود را در بخش Camera انتخاب کنید.

 

4-اکنون ، باید دوربین را ریست کنید. برای انجام همین کار ، دوربین را به آداپتور متصل کنید و دوربین با چرخش در هر دو محور به طور خودکار کالیبره می شود. پس از آن ، دکمه “reset” را که در قسمت پایه دوربین قرار دارد فشار دهید و نگه دارید. نور نارنجی را در LED نزدیک لنز مشاهده خواهید کرد.

 

5-پس از پایان روند ، روی «Next» ضربه بزنید و شبکه WiFi خانه خود را انتخاب کنید. این برنامه اکنون یک کد QR به شما می دهد که باید از طریق دوربین مورد نظر اسکن شود.

توجه : درصورت عدم نمایش اسم وای فای GPS موبایل خود را روشن کنید.

 

روشنایی تلفن خود را تا حداکثر میزان تنظیم کنید و آن را با کد QR داده شده در حدود 15 سانتی متر از لنز دوربین نگه دارید. بعد از موفقیت اسکن شدن ، یک صدای اعلان از دوربین خواهید شنید. در غیر اینصورت ، چند ثانیه بیشتر به آن فرصت دهید و بعد از شنیدن صدای “Scanned successfully” بر روی “Heard Scanned successfully” کلیک کنید.

 

توجه: لطفاً اطمینان حاصل کنید که تلفن و دوربین هر دو به یک شبکه WiFi متصل هستند.

 

6-در آخرین مرحله باید نامی برای دستگاه خود انتخاب کنید.

شما نصب دوربین را با موفقیت به پایان رسانده اید و اکنون می توانید از طریق برنامه Mi Home نظارت دوربین را در تلفن خود شروع کنید.

 

برای مشاهده و خرید محصولات شیائومی کلیک کنید .

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.